حقیقت طنز
قالب وبلاگ

بسمه تعالی

به: ریاست محترم بانک ملی، ملت، تجارت، صادرات، وادرات! کشاورزی، رفاه، اقتصاد نوین، اقتصاد قدیم، پارسیان، پاسارگاد، تخت جمشید، لوح کوروش، موسسه بسیجیان، قوامین، بنیاد، صندوق های قرض الحسنه، موسسات خیریه و حتی بانک سپه!

با سلام و درود به روح بنیانگذاران سیستم بانکی و سرمایه دارانی که با پول خود درخت بانک ها را آبیاری نمودند و آرزوی قبولی طاعات و عبادات حضرتعالی احتراماً باستحضار میرساند اینجانب بهمراه خانواده به مدت یکسال صبوری نموده تا فصل ماهی محلی صبور( به ضم صاد) فرا رسیده و از فضایل این آبزی گرانقدر بهره مند گردیم.

اما امسال با توجه به نوسانات دلار دریایی و اختلاس بزرگ زیرآبی و شیطنت های بچه نهنگ ها و کوسه های دلال ارز و طلای آبکی، قیمت آبزیان در همان بدو صید از دریا و رودخانه سرسام آور شده است. منجمله ماهی صبور که در همان مبدأ کیلویی 20 هزارتومان!! معامله می شود که همین امر باعث گردیده ما و جمع کثیری از خانواده ها توان تهیه چند کیلو از این ماهی برای یک وعده ناهار ظهر جمعه را نداشته باشیم.

لذا از شما تقاضا دارم تسهیلاتی با عنوان "وام خرید صبور" با بازپرداخت بلند مدت ایجاد نمایید تا همه علاقمندان نیازمند و نیازمندان علاقمند بتوانند همچون گذشته از مزایای این نعمت الهی برخوردار گردند.

ضمنأ بپیوست یک نسخه تصویر ماهی صبور و مخلفات آن بحضور ارسال میگردد؛ باشد که یادآور روزهای خوش گذشته شما گردیده و باعث تسریع در روند تصمیم گیریها شود.

پیشاپیش از همکاری صمیمانه شما سپاسگزارم.


[ یکشنبه بیست و هفتم فروردین 1391 ] [ 2:15 ] [ محمد آلبوعلی ]
.: Weblog Themes By Pichak :.

درباره وبلاگ

نگارنده دانشجوی دکترای رشته IT دانشگاه پلی تکنیک میلان و دارای مدرک تحصیلی کارشناسی غرب شناسی و متخصص امور دینی و پرورشی، آشنا به علوم روز روانشناسی و جامعه شناسی و عضو اصلی ستاد مرکزی مطالعات راهبردهای استراتژیکی موسسات فرهنگی فعال استان خوزستان نمی باشد!!!
من فرهنگی هستم و لیسانس زبان و ادبیات عرب دارم.همین...
امکانات وب
  • دانلود فیلم
  • قالب وبلاگ